MinSide - Toten Treningssenter Gjøvik AS

  • Booking
Logg inn
v
v
v
torsdag
26.04
06:30 40
Sykkel 45
Åse
Sykkelsal
40
09:00 40
Sykkel 45
Elisabeth
Sykkelsal
38
09:30 40
KondisStep 30
Ulla, Vegard
Sal 1
36
10:00 15
Styrkesirkel 45
Elisabeth
Styrkesirkel/ Studio
12
10:00 40
MageRumpeLår 30
Ulla, Vegard
Sal 1
34
11:00 40
Qigong 55
Patricia
Sal 1
32
16:00 40
Sykkel 55
Tommy
Sykkelsal
39
17:00 45
KondisDans 55
Tina
Sal 1
37
18:00 20
Slynge 55
Linda R
Sal 2
16
18:30 40
Sykkel 45
Roger
Sykkelsal
38
19:00 45
Kondis 30
Eva Lill
Sal 1
36
19:30 40
Styrke 30
Eva Lill
Sal 1
32
fredag
27.04
06:30 45
Kondis 30
Ulla
Sal 1
45
06:30 40
Sykkel 55
Roy Stian
Sykkelsal
40
07:00 40
Styrke 30
Ulla
Sal 1
40
09:00 30
BasisBall Raw 45
Elin
Sal 1
29
09:45 40
Intervall 45
Ida
Sykkelsal
37
10:00 45
KondisDans 55
Elin
Sal 1
37
10:30 15
Styrkesirkel 25
Patricia
Styrkesirkel/ Studio
13
11:00 40
Flyt og balanse 55
Tina
Sal 1
36
16:00 40
KondisStep 30
Linda S.
Sal 1
40
16:30 40
Styrke intervall 30
Linda S.
Sal 1
40
17:00 45
Zumba 55
Anette
Sal 1
28
17:00 40
Intervall 55
Tor Arne
Sykkelsal
38
17:00 20
Totens Tøffeste 55
Linda R
Sal 2
18
lørdag
28.04
10:00 40
Lørdagstimen 55
Rullering
Sal 1
38
10:00 40
Intervall 45
Rullering
Sykkelsal
39
11:00 25
ViryaYoga 55
Silje
Sal 2
23
søndag
29.04
10:30 40
Søndastimen 55
Rullering
Sal 1
40
10:30 40
Sykkel 55
Rullering
Sykkelsal
40
mandag
30.04
06:30 40
Sykkel 55
Laila
Sykkelsal
09:00 45
Kondis 30
Linda R
Sal 1
09:00 40
Intervall 45
Elin
Sykkelsal
09:30 15
Styrkesirkel 25
Laila
Styrkesirkel/ Studio
09:30 40
Styrke 30
Linda R
Sal 1
10:00 45
Sprek og voksen 30
Laila
Sal 1
10:00 8
XX-fit
Elisabeth
Styrkesirkel/ Studio
10:30 45
Voksen styrke 30
Laila
Sal 1
11:00 25
Gong Yoga 65
Wenche
Sal 2
11:30 30
Mor og barn 55
Siri
Sal 1
16:00 45
Kondis 30
Ulla
Sal 1
16:30 40
MageRumpeLår 30
Ulla
Sal 1
16:30 40
Sykkel 45
Bent
Sykkelsal
17:00 15
Styrkesirkel 25
Jon
Styrkesirkel/ Studio
17:30 40
KondisStep 30
Anja
Sal 1
17:30 15
Styrkesirkel 25
Jon
Styrkesirkel/ Studio
17:30 40
Sykkel 75
Bent
Sykkelsal
18:00 40
Styrke intervall 30
Anja
Sal 1
18:00 20
Slynge 55
Johnny
Sal 2
18:30 45
Zumba 55
Anette
Sal 1
19:15 15
Totens Tøffeste 55
Malin
Sal 2
19:30 40
StepStyrke 55
Eva Lill
Sal 1
19:30 37
Intervall 45
Roy Stian
Sykkelsal
20:30 25
Yin og Yang yoga 55
Silje
Sal 2
tirsdag
01.05
onsdag
02.05
06:15 40
Intervall 45
Roya
Sykkelsal
06:45 25
Helse Yoga 55
Kristin, Ellen
Sal 2
09:30 45
Kondis 30
Linda S.
Sal 1
09:30 40
Sykkel 45
Elin
Sykkelsal
10:00 40
Styrke intervall 30
Linda S.
Sal 1
10:00 15
Styrkesirkel 25
Tina
Styrkesirkel/ Studio
10:30 45
Sprek og voksen 30
Tina
Sal 1
10:30 15
Totens Tøffeste 55
Elin
Sal 2
11:00 45
Voksen styrke 30
Tina
Sal 1
11:30 40
Tøy og bevegelse 30
Tina
Sal 1
12:00 25
Ungdomskilden 55
Wenche
Sal 2
16:00 40
StepStyrke 55
Linda R
Sal 1
16:30 15
Styrkesirkel 45
Petter
Styrkesirkel/ Studio
17:00 40
Intervall 45
Therese
Sykkelsal
17:30 25
Gong Yoga 55
Wenche
Sal 2
18:30 40
Styrke intervall 45
Ragnhild
Sal 1
19:30 45
Kondis 55
Anette
Sal 1
19:30 40
Intervall 55
Ragnhild
Sykkelsal
20:30 25
Pilates 55
Patricia
Sal 2
Copyright © 2011-2018, Sodvin Systemer AS