MinSide - Toten Treningssenter Gjøvik AS

  • Booking
Logg inn
v
v
v
lørdag
20.01
09:00 40
Morgen Qigong 55
Patricia
Sal 1
13
10:00 30
Foredrag om yogaens historie
Silje
Tårnet på TTGjøvik. Henvend deg i resepsjonen
5
10:00 40
StepStyrke 55
Anja
Sal 1
35
10:00 40
Intervall 45
Mari Ø.
Sykkelsal
15
11:00 25
Nybegynner yoga 55
Harald
Sal 2
12
11:00 35
Virya og yin Yoga 55 (cello musikk)
Silje
Sal 1
20
12:00 20
Gong Yoga 55
Wenche
Sal 1
18
12:00 35
Vinyasa Yoga 55
Frida
Sal 2
18
13:00 30
Foredrag Qigong og helse
Patricia
Tårnet på TTGjøvik. Henvend deg i resepsjonen
11
13:00 25
Yoga workshop 55
Ulla
Sal 2
13
14:00 40
Huskonsert med Radical Divotion. En yoga konsert med meditasjon.
Sal 1
12
søndag
21.01
10:30 40
Styrke 55
Linda R
Sal 1
37
10:30 40
Sykkel 55
Tommy
Sykkelsal
38
mandag
22.01
06:30 40
Sykkel 55
Laila
Sykkelsal
39
09:00 45
Kondis 30
Linda R
Sal 1
41
09:00 40
Intervall 45
Elin
Sykkelsal
39
09:30 15
Styrkesirkel 25
Laila
Styrkesirkel/ Studio
10
09:30 40
Styrke 30
Linda R
Sal 1
39
10:00 45
Sprek og voksen 30
Laila
Sal 1
42
10:00 8
XX-fit
Elisabeth
Styrkesirkel/ Studio
2
10:30 45
Voksen styrke 30
Laila
Sal 1
41
11:00 25
Gong Yoga 65
Wenche
Sal 2
24
11:30 30
Mor og barn 55
Siri
Sal 1
30
16:00 45
Kondis 30
Ulla
Sal 1
45
16:30 40
MageRumpeLår 30
Ulla
Sal 1
40
16:30 40
Sykkel 45
Bent
Sykkelsal
40
17:00 15
Styrkesirkel 25
Jon
Styrkesirkel/ Studio
14
17:30 40
KondisStep 30
Anja
Sal 1
38
17:30 15
Styrkesirkel 25
Jon
Styrkesirkel/ Studio
14
17:30 40
Sykkel 75
Bent
Sykkelsal
39
18:00 20
Slynge 55
Johnny
Sal 2
19
18:00 40
Styrke intervall 30
Anja
Sal 1
38
18:30 45
Zumba 55
Anette
Sal 1
33
19:15 15
Totens Tøffeste 55
Malin
Sal 2
15
19:30 40
StepStyrke 55
Eva Lill
Sal 1
36
19:30 40
Intervall 45
Roy Stian
Sykkelsal
38
20:30 25
Yin og Yang yoga 55
Silje
Sal 2
22
tirsdag
23.01
06:15 40
Intervall 45
Elisabeth
Sykkelsal
40
09:00 40
Styrke intervall 55
Mari Ø.
Sal 1
40
09:00 15
Styrkesirkel 45
Linda R
Styrkesirkel/ Studio
15
10:00 25
Massasjerulling 30
Elin
Sal 1
25
10:00 40
Intervall 45
Mari L.
Sykkelsal
40
11:00 25
Helse Yoga 55
Myrthel
Sal 2
25
16:00 45
Kondis 30
Tina
Sal 1
45
16:30 40
Styrke 30
Tina
Sal 1
40
16:30 40
Sykkel 55
Kjetil
Sykkelsal
40
17:00 25
Massasjerulling 30
Tina
Sal 1
25
18:00 45
Kondis 30
Kjersti L.
Sal 1
43
18:00 40
Sykkel 45
Anita
Sykkelsal
40
18:30 40
MageRumpeLår 30
Kjersti L.
Sal 1
39
19:00 35
X-fit
Elin, Elisabeth
Sal 1
33
19:15 25
Vinyasa Yoga 55
Ulla
Sal 2
24
20:15 40
Qigong 55
Patricia
Sal 1
40
20:15 25
Nybegynner yoga 55
Harald
Sal 2
25
onsdag
24.01
06:15 40
Intervall 45
Roya
Sykkelsal
06:45 25
Helse Yoga 55
Kristin, Ellen
Sal 2
09:30 45
Kondis 30
Linda S.
Sal 1
09:30 40
Sykkel 45
Elin
Sykkelsal
10:00 40
Styrke intervall 30
Linda S.
Sal 1
10:00 15
Styrkesirkel 25
Tina
Styrkesirkel/ Studio
10:30 45
Sprek og voksen 30
Tina
Sal 1
10:30 15
Totens Tøffeste 55
Elin
Sal 2
11:00 45
Voksen styrke 30
Tina
Sal 1
11:30 40
Tøy og bevegelse 30
Tina
Sal 1
12:00 25
Ungdomskilden 55
Wenche
Sal 2
16:00 40
StepStyrke 55
Anja
Sal 1
16:30 15
Styrkesirkel 45
Petter
Styrkesirkel/ Studio
17:00 40
Intervall 45
Therese
Sykkelsal
17:30 25
Gong Yoga 55
Wenche
Sal 2
18:30 40
Styrke intervall 45
Ragnhild
Sal 1
19:30 45
Kondis 55
Anette
Sal 1
19:30 40
Intervall 55
Ragnhild
Sykkelsal
20:30 25
Vinyasa Yoga 55
Frida
Sal 2
torsdag
25.01
06:30 40
Sykkel 45
Åse
Sykkelsal
09:00 40
Sykkel 45
Elisabeth
Sykkelsal
09:30 40
KondisStep 30
Ulla, Vegard
Sal 1
10:00 40
MageRumpeLår 30
Ulla, Vegard
Sal 1
10:00 15
Styrkesirkel 45
Elisabeth
Styrkesirkel/ Studio
11:00 40
Qigong 55
Patricia
Sal 1
16:00 40
Sykkel 55
Tommy
Sykkelsal
17:00 45
KondisDans 55
Tina
Sal 1
18:00 20
Slynge 55
Linda R
Sal 2
18:30 40
Sykkel 45
Roger
Sykkelsal
19:00 45
Kondis 30
Eva Lill
Sal 1
19:30 40
Styrke 30
Eva Lill
Sal 1
fredag
26.01
06:30 45
StepStyrke 55
Anja
Sal 1
06:30 40
Sykkel 55
Roy Stian
Sykkelsal
09:00 30
BasisBall Raw 45
Elin
Sal 1
09:45 40
Intervall 45
Ida
Sykkelsal
10:00 45
KondisDans 55
Elin
Sal 1
10:30 15
Styrkesirkel 25
Patricia
Styrkesirkel/ Studio
11:00 40
Flyt og balanse 55
Tina
Sal 1
16:00 40
KondisStep 30
Linda S.
Sal 1
16:30 40
Styrke intervall 30
Linda S.
Sal 1
17:00 45
Zumba 55
Kristin
Sal 1
17:00 40
Intervall 55
Tor Arne
Sykkelsal
17:00 15
Totens Tøffeste 55
Linda R
Sal 2
Copyright © 2011-2018, ASPnor AS